Timeplan

Timeplan

Våre standardkurs - oppstart uke 34: mandag 20. august
- Barnedans koster kr. 1400,-
- 1 kurs koster kr. 1600,-/1900,- 60min/90min
- 2 kurs koster kr.2400,-
- 3 kurs koster kr. 3200,-.
- Velg FULL PAKKE for kr. 4000,- og dans så mye du vil på alle våre kurs.

Klikk her for å melde deg på og betale kursavgiften:

https://www.deltager.no/dansekursH18

 

 

I tillegg har vi søskenmoderasjon med 40% rabatt fra barn nr. 2! Du kan gjerne kombinere våre grunnkurs og kurs for våre konkurransedansere. Det er søsken med den laveste halvårsavgiften som får rabatten.

  • Mandag

    Sal 1 Sal 2 Sal 3
    Jazz/Moderne Grunnkurs
    Milena
    17.30-18.30
    Privattimer 

    Minifreestyle 5-8 år
    Marthe

    17.30-18.30

    Teknikk/koreografi Performing Arts
    Malin
    18.30-20.00
    (Det er et krav å ha fullført minst ett grunnkurs tidligere)


    Privattimer
     

     

    Jazz/moderne konkurranseparti
    Malin
    20.00-21.30

     

    Jazz/Moderne Koreografi
    14-20+ år
    Milena
    20.00 - 21.00
    (Ønskelig med noe danseerfaring
    fra tidligere, men ikke et krav)

  • Tirsdag

    Sal 1 Sal 2 Sal 3

    JuniorHiphop 8år+
    Nadja
    17.00-18.00

    FDJ Dobbel/trio
    For konkurransedansere
    Dorthe
    17.00-17.45


    U/11 Freestyle/slow
    Monica
    17.00-18.00
    (Må ha danset noe tidligere)
    Koreografi freestyle/slow
    Monica
    18.00-18.45
    (Må ha danset fdj/PA tidligere)

    Lyrisk Hiphop
    Nadja
    18.00-19.00

    JuniorFreestyle 9år +
    Dorthe
    17.45-18.45

    Mester/champ/elite konkurransetrening
    Monica
    18.45-20.15
    ___________________

    Privattimer

    Rekrutt/litt øvet konkurransetrening
    Dorthe 
    18.45-20.15

     
  • Onsdag

     

    Sal 1

    Sal 2 Sal 3
    Privattimer

    Ballett
    Øvet/Konkurransedansere
    Johanne
    17.00-18.00

     
    Freestyle/Slow Konkurranseparti
    Alle aldre og nivåer
    Monica
    18.00-19.30

    Barneballett 6-9år
    Johanne
    18.00-19.00

    GuttaBoys 5-12år
    Balder
    18.00-19.00

    Basistrening
    Madelen
    19.30-20.30

    Hiphop Øvet 12+
    Balder
    19.00-20.00


    Hiphop Åpen
    Balder
    20.00-21.00

     
  • Torsdag

    Sal 1 Sal 2 Sal 3

    Privattimer

    Performing Arts konkurranseparti
    Monica
    17.00-18.00

    Barnedans 3-5 år
    Karine og Marielle
    17.00-17.45


    Freestyle/Slowdans Konkurranseparti
    Mester/Champ/Elite
    Monica
    18.00-19.30


    Freestyle/Slow Konkurranseparti
    Rekruttering & Litt Øvet
    Sophie
    18.00-19.30

    MiniHiphop 5-8 år
    Karine
    18.00-19.00

    Akro Nivå 1
    Sophie
    19.30-20.00

    Akro Nivå 2
    Monica
    19.30-20.00


    Spottrening champ/elite
    Monica
    20.00-20.30

    Hiphop Nivå 1 12år+
    Nadja
    19.00-20.00


     Hiphop Nivå 2
    Nadja
    20.00-21.00

  • Lørdag

    Sal 1 Sal 2 Sal 3
    Privattimer    

    Freestyle/slow konkurranseparti
    Alle aldre og nivåer
    Monica
    12.00-13.30

    Egentrening
    Hiphop
    12.00-13.30
     

    Privattimer    

Del denne artikkelen

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Følg oss på sosiale medier

Adresse

Sarpsborg Danseklubb
Vestengveien 40
1725 Sarpsborg

Log in